This website uses Cookies.
Click here for more information. close
Slideshow
more
 
 

Nechte se hýčkat ve wellness hotelu

Kdo pro svoji dovolenou hledá něco zcela zvláštního, ten je ve Verwöhnhotel Berghof v S. Johann - Alpendorf přesně na správné adrese. V našem 4-hvězdičkovém superior hotelu zažijete srdečnou atmosféru hýčkání, velkolepý komfort, kulinární požitky, jedinečnou zónu beauty a wellness, velkou přírodní wellness zahradu a mnoho dalšího. Náš wellness hotel leží jen několik metrů od kabinové lanovky na vrchol Gernkogel, a je tak perfektním výchozím bodem pro sportování v horách Salcburska"Snow Space Salzburg - St. Johann–Alpendorf" je první vstupní branou do legendární lyžařské oblasti "Ski amadé". U nás vás očekává pestrý ráj pěší turistiky a jízdy na horských kolech, jakož i rozmanitá nabídla volnočasových aktivit pro každého.

 

Hotel Berghof je perfektní volbou pro páry, jednotlivé osoby, rodiny i účastníky seminářů. U nás se zaručeně každý bez výjimky cítí příjemně. Vaši hostitelé, rodina Rettenwender, jakož i tým hotelu Berghof vás budou rozmazlovat a aktivně se vám postarají o nezapomenutelnou dovolenou.

 

Pohodlné pokoje a suity hotelu Berghof

Vkusné, komfortní pokoje a suity zvou ke snění a odpočinku. Světlé prostory s množstvím vybavení ze dřeva vytváří harmonickou, uklidňující atmosféru pro dobrý pocit. V hotelu Berghof si máte možnost výběru mezi komfortními jednolůžkovými, dvoulůžkovými pokoji, suitami a rodinnými suitami. V chatě naproti hotelu Berghof, spojené s hotelem podzemní chodbou, najdete jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a komfortní rodinné pokoje. Všechny naše pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou/WC, kosmetickým zrcadlem, fénem, koupacím pláštěm, telefonem, rádiem, plochou kabelovou TV, internetovým připojením WLAN, pokojovým trezorem, balkonem resp. terasou. V ceně pokoje jsou zahrnuty naše fantastické hýčkající služby, které splnění všechna vaše přání a z každé dovolené učiní zážitek.

 

 Sny o wellness v hotelu Berghof

Sny o wellness se v hotelu Berghof stanou skutečností. Náš 1 200 m² velký Vitalwelt Berghof, jakož i kosmetické centrum s širokou nabídkou báječných procedur byl vyznamenán cenou Relax Guide. Speciálním vrcholným zážitkem při vaší wellness dovolené bude 2 000 m² velká idylická wellness přírodní zahrada s rozsáhlými odpočinkovými zónami a pohádkovým výhledem na hory. Vodní svět s panoramatickým krytým bazénem s lehátky, lavicemi, masážními tryskami, protiproudem a relaxační sprchou, horkým whirlpoolem, jakož i rozsáhlým vyhřívaným bazénem v zahradě zaručují spoustu zábavy při koupání a cachtání ve vodě. Pravým dětským rájem je dětské koupaliště s velkou vodní skluzavkou.

 

Náš svět sauny vás nadchne finskou saunou, parní lázní/solegrotte, sanariem, saunou z borovicového dřeva s terapií barevným světlem, infračervenou kabinou, místností s krbem s vyhřívanými mramorovými lehátky, s ochlazujícími bazénky, ledovými studnami, relaxační zónou, se dvěma místnostmi k odpočinku & relaxaci s komfortními lehátky a vodními lůžky, jakož i terasou s panoramatickým výhledem. Občerstvení je zajištěno v našem čajovém koutku s různými wellness čaji, originální vodou Grander a sezónním ovocem. Kromě toho nabízíme také dobře vybavené fitness & tělocvičnu.

 

Stravování pro gurmámy

Nebeské kulinářské požitky završí perfektní dovolenkový den v hotelu Berghof. Naše vynikající kuchyně vás bude rozmazlovat regionálními kvalitními produkty v přírodním stavu, připravovanými jako chutné a současně zdravé pokrmy. Požitky v našem 4-hvězdičkovém superior hotelu začínají ráno u gurmánského snídaňového bufetu s vlastní otevřenou kuchyní. Lahodné zážitky pokračují odpoledne – v létě při turistické a wellness svačině a v zimě při vydatné přesnídávce po lyžování. Vrcholem kulinářského dne je naše oblíbené menu o 6 chodech s různými možnostmi výběru a vždy s vegetariánskou alternativou. Ochotně vám připravíme na vaše speciální přání bezlepková menu a menu bez laktózy. Zvláštní oblibě se těší naše tématické večeře plné fantazie s aperitivem a hudební kulisou. Vrcholými zážitkem jsou v létě příjemné večery s grilováním na panoramatické terase. Ušlechtilé doušky na vás čekají v našem vinném sklepě od tuzemských i zahraničních vinařů.

 

Zvláštnosti regionu

Jak v létě, tak i v zimě láká příroda kolem hotelu Berghof k rozmanitým sportovním aktivitám. V zimě si užijete v lyžařské oblasti "Ski amadé" úžasných 760 kilometrů sjezdovek a více než 270 vleků, kabinových a sedačkových lanovek. A přece St. Johann – Alpendorf nabízí mnohem více, než pouze skvělou lyžařskou nabídku. Můžete si užívat běh na lyžích, zimní turistiku, tůry, sáňkování, krásnou přírodu Salzburgska.

 

V létě najdete kolem hotelu Berghof pestrou turistickou oblast, cyklistické stezky a stezky pro horská kola, 9 skvělých golfových hřišť a mnoho dalšího. Pro naše hosty nabízíme týdenní Pohybový & relaxační program, stejně jako různé služby, např. půjčování sportovních potřeb, vycházky s průvodcem atd.

 

Kolem našeho hotelu můžete objevovat množství výletních cílů, ze kterých si vybere každý. Dopřejte si například kulturní zážitek v Mozartově městě Salzburgu. Navštivte fascinující přírodní krásy jako Eisriesenwelt - svět ledových obrů - ve Werfenu nebo přírodní park Hohe Tauren. Rodiny si užijí spoustu zábavy v zábavném parku Geisterberg, na hřišti s atrakcemi v Alpendorfu, a při mnoha dalších rodinných atrakcích kolem našeho hotelu.

 

V našem aktivním hotelu, s ideálním prostředím pro rodiny, je zajištěno i hlídání dětí od 3 let. V létě je hlídání dětí zajištěno denně včetně poledního stravování, v zimě od neděle do pátku. Kromě toho nabízíme pro celkově vydařenou rodinnou dovolenou v St. Johannu báječné služby pro děti v ceně pobytu.

 

Semináře ve wellness hotelu Berghof

Hotel Berghof je mimo jiné ideálním místem pro konání seminářů a zasedání. Nabízíme vám kromě ideálních prostorových a technických podmínek pro konání akcí také příjemnou atmosféru pro soustředěnou a motivovanou práci. Kromě dokonalého vybavení pro semináře u nás můžete jako samozřejmost předpokládat dobrou organizaci a perfektní servis. Ochotně vám také pomůžeme naplánovat a uspořádat různé programové body (sport, hudbu, soutěže ...) a zábavný program. Naše moto zní "Všechno je možné".

 

Těší nás, pokud jsme vzbudili váš zájem o dovolenou ve Verwöhnhotel Berghof.

Přejděte na odkaz a objednejte si hned svoje báječné prázdniny v St. Johann – Alpendorf... Podrobné informace, jakož i cenypaušály najdete na naší aktuální domovské stránce v angličtině!

 

Srdečně vás očekáváme!

Vaše rodina Franz & Theresia Rettenwender

s Robert & Christine s Matthiasem a Helenou a ochotným týmem hotelu Berghof

Please enter the age* of the children

* Age of the child on the day of arrival