This website uses Cookies.
Click here for more information.close
Slideshow
more
 
 

Nechte se hýčkat ve wellness hotelu

Kdo pro svoji dovolenou hledá něco zcela zvláštního, ten je ve Verwöhnhotel Berghof v S. Johann - Alpendorf přesně na správné adrese. V našem 4-hvězdičkovém superior hotelu zažijete srdečnou atmosféru hýčkání, velkolepý komfort, kulinární požitky, jedinečnou zónu beauty a wellness, velkou přírodní wellness zahradu a mnoho dalšího. Náš wellness hotel leží jen několik metrů od kabinové lanovky na vrchol Gernkogel, a je tak perfektním výchozím bodem pro sportování v horách Salcburska"Snow Space Salzburg - St. Johann–Alpendorf" je první vstupní branou do legendární lyžařské oblasti "Ski amadé". U nás vás očekává pestrý ráj pěší turistiky a jízdy na horských kolech, jakož i rozmanitá nabídla volnočasových aktivit pro každého.

 

Hotel Berghof je perfektní volbou pro páry, jednotlivé osoby, rodiny i účastníky seminářů. U nás se zaručeně každý bez výjimky cítí příjemně. Vaši hostitelé, rodina Rettenwender, jakož i tým hotelu Berghof vás budou rozmazlovat a aktivně se vám postarají o nezapomenutelnou dovolenou.

 

Pohodlné pokoje a suity hotelu Berghof

Vkusné, komfortní pokoje a suity zvou ke snění a odpočinku. Světlé prostory s množstvím vybavení ze dřeva vytváří harmonickou, uklidňující atmosféru pro dobrý pocit. V hotelu Berghof si máte možnost výběru mezi komfortními jednolůžkovými, dvoulůžkovými pokoji, suitami a rodinnými suitami. V chatě naproti hotelu Berghof, spojené s hotelem podzemní chodbou, najdete jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a komfortní rodinné pokoje. Všechny naše pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou/WC, kosmetickým zrcadlem, fénem, koupacím pláštěm, telefonem, rádiem, plochou kabelovou TV, internetovým připojením WLAN, pokojovým trezorem, balkonem resp. terasou. V ceně pokoje jsou zahrnuty naše fantastické hýčkající služby, které splnění všechna vaše přání a z každé dovolené učiní zážitek.

 

 Sny o wellness v hotelu Berghof

Sny o wellness se v hotelu Berghof stanou skutečností. Náš 1 200 m² velký Vitalwelt Berghof, jakož i kosmetické centrum s širokou nabídkou báječných procedur byl vyznamenán cenou Relax Guide. Speciálním vrcholným zážitkem při vaší wellness dovolené bude 2 000 m² velká idylická wellness přírodní zahrada s rozsáhlými odpočinkovými zónami a pohádkovým výhledem na hory. Vodní svět s panoramatickým krytým bazénem s lehátky, lavicemi, masážními tryskami, protiproudem a relaxační sprchou, horkým whirlpoolem, jakož i rozsáhlým vyhřívaným bazénem v zahradě zaručují spoustu zábavy při koupání a cachtání ve vodě. Pravým dětským rájem je dětské koupaliště s velkou vodní skluzavkou.

 

Náš svět sauny vás nadchne finskou saunou, parní lázní/solegrotte, sanariem, saunou z borovicového dřeva s terapií barevným světlem, infračervenou kabinou, místností s krbem s vyhřívanými mramorovými lehátky, s ochlazujícími bazénky, ledovými studnami, relaxační zónou, se dvěma místnostmi k odpočinku & relaxaci s komfortními lehátky a vodními lůžky, jakož i terasou s panoramatickým výhledem. Občerstvení je zajištěno v našem čajovém koutku s různými wellness čaji, originální vodou Grander a sezónním ovocem. Kromě toho nabízíme také dobře vybavené fitness & tělocvičnu.

 

Stravování pro gurmámy

Nebeské kulinářské požitky završí perfektní dovolenkový den v hotelu Berghof. Naše vynikající kuchyně vás bude rozmazlovat regionálními kvalitními produkty v přírodním stavu, připravovanými jako chutné a současně zdravé pokrmy. Požitky v našem 4-hvězdičkovém superior hotelu začínají ráno u gurmánského snídaňového bufetu s vlastní otevřenou kuchyní. Lahodné zážitky pokračují odpoledne – v létě při turistické a wellness svačině a v zimě při vydatné přesnídávce po lyžování. Vrcholem kulinářského dne je naše oblíbené menu o 6 chodech s různými možnostmi výběru a vždy s vegetariánskou alternativou. Ochotně vám připravíme na vaše speciální přání bezlepková menu a menu bez laktózy. Zvláštní oblibě se těší naše tématické večeře plné fantazie s aperitivem a hudební kulisou. Vrcholými zážitkem jsou v létě příjemné večery s grilováním na panoramatické terase. Ušlechtilé doušky na vás čekají v našem vinném sklepě od tuzemských i zahraničních vinařů.

 

Zvláštnosti regionu

Jak v létě, tak i v zimě láká příroda kolem hotelu Berghof k rozmanitým sportovním aktivitám. V zimě si užijete v lyžařské oblasti "Ski amadé" úžasných 760 kilometrů sjezdovek a více než 270 vleků, kabinových a sedačkových lanovek. A přece St. Johann – Alpendorf nabízí mnohem více, než pouze skvělou lyžařskou nabídku. Můžete si užívat běh na lyžích, zimní turistiku, tůry, sáňkování, krásnou přírodu Salzburgska.

 

V létě najdete kolem hotelu Berghof pestrou turistickou oblast, cyklistické stezky a stezky pro horská kola, 9 skvělých golfových hřišť a mnoho dalšího. Pro naše hosty nabízíme týdenní Pohybový & relaxační program, stejně jako různé služby, např. půjčování sportovních potřeb, vycházky s průvodcem atd.

 

Kolem našeho hotelu můžete objevovat množství výletních cílů, ze kterých si vybere každý. Dopřejte si například kulturní zážitek v Mozartově městě Salzburgu. Navštivte fascinující přírodní krásy jako Eisriesenwelt - svět ledových obrů - ve Werfenu nebo přírodní park Hohe Tauren. Rodiny si užijí spoustu zábavy v zábavném parku Geisterberg, na hřišti s atrakcemi v Alpendorfu, a při mnoha dalších rodinných atrakcích kolem našeho hotelu.

 

V našem aktivním hotelu, s ideálním prostředím pro rodiny, je zajištěno i hlídání dětí od 3 let. V létě je hlídání dětí zajištěno denně včetně poledního stravování, v zimě od neděle do pátku. Kromě toho nabízíme pro celkově vydařenou rodinnou dovolenou v St. Johannu báječné služby pro děti v ceně pobytu.

 

Semináře ve wellness hotelu Berghof

Hotel Berghof je mimo jiné ideálním místem pro konání seminářů a zasedání. Nabízíme vám kromě ideálních prostorových a technických podmínek pro konání akcí také příjemnou atmosféru pro soustředěnou a motivovanou práci. Kromě dokonalého vybavení pro semináře u nás můžete jako samozřejmost předpokládat dobrou organizaci a perfektní servis. Ochotně vám také pomůžeme naplánovat a uspořádat různé programové body (sport, hudbu, soutěže ...) a zábavný program. Naše moto zní "Všechno je možné".

 

Těší nás, pokud jsme vzbudili váš zájem o dovolenou ve Verwöhnhotel Berghof.

Přejděte na odkaz a objednejte si hned svoje báječné prázdniny v St. Johann – Alpendorf... Podrobné informace, jakož i cenypaušály najdete na naší aktuální domovské stránce v angličtině!

 

Srdečně vás očekáváme!

Vaše rodina Franz & Theresia Rettenwender

s Robert & Christine s Matthiasem a Helenou a ochotným týmem hotelu Berghof

Please enter the age* of the children

* Age of the child on the day of arrival